12 / 100
زمان مطالعه: 3 دقیقه

وقتی در مورد حمل دریایی از چین به دبی و امارت صحبت می‌شود ممکن است بسیاری از تاجران، تولیدکنندگان و صاحبان کسب‌ و کار به اندیشه مخاطرات و همین‌ طور مشکلات این روش انتقال بار، قید استفاده از آن را بزنند. در صورتی‌ که هنوز آن‌ طور که باید و شاید در مورد پیشرفت‌های چند سال اخیر این نوع حمل و امتیازاتی که برای کسب‌ و کارها دارد صحبت نشده است.

بر مبنای اهمیت روش انتقال بار به دبی و امارات از کشور چین و خدماتی که مجموعه اکسپرس عسلویه در این زمینه ارائه می‌دهد، بیشتر در خصوص امتیازات و مزیت‌های آن صحبت خواهیم کرد. روش‌های انتقال مستقیم، انتقال با هواپیما و… در موارد این‌چنینی هزینه زیادی را برای شما در برخواهد داشت.

در حال حاضر کلیه خدمات حمل‌ونقل بار و کارگو از کشور چین و ترخیص کالای شما در مدت‌ زمان بسیار کوتاه توسط این مجموعه انجام می‌شود. امکان انتقال از این کشور و دریافت در مقصد موردنظر مشتری گرامی وجود دارد.

چرا حمل دریایی از چین به دبی و امارت؟

در پاسخ به این سوال ممکن است بسیاری از افراد به‌زعم آشنایی که با روش‌های انتقال بار دارند، مایل به استفاده از آن‌ها باشند، اما باید بدانید که یک سری مشکلات و معایب در سر راه انتقال دریایی وجود دارد که پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل مدنی، قانونی و اقتصادی از ارسال کالا از چین به دبی استفاده گردد.

  • وجود مشکلات مبنی بر تحریم ایران از طرف برخی شرکت‌های چینی
  • ممنوعیت واردات محصولات به‌صورت خرده به بازار ایران از طریق مرز دریایی
  • ارسال سریع و آسان کالا به مناطق آزاد به روش انتقال و حمل دریایی
  • قیمت کم‌تر و سرعت ارسال بهتر از چین به دبی

در چنین شرایطی ممکن است حمل بار به روش کارگو  یا روش‌های انتقال هوایی از طرف برخی شرکت‌ها پیشنهاد شود. درصورتی‌که این روش‌ها هزینه فوق‌العاده بالایی خواهند داشت و بهره‌گیری از آن‌ها به‌ هیچ‌ عنوان صرفه اقتصادی ندارد.

انتقال بار خرده دریایی از چین به دبی

شما می‌توانید از طریق این روش انتقال از یک کارتن تا یک کانتینر به‌ راحتی بار خود را از مقصد چین به سمت دبی ارسال نموده و هزینه فوق‌العاده پایینی را پرداخت کنید. درصورتی‌که آشنایی لازم با این روش انتقال بار را ندارید. صفر تا صد آن را مجموعه اکسپرس عسلویه با بهره‌گیری از جدیدترین متدها انجام می‌دهد.

به‌ هرحال یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین فاکتورهای موفقیت در امر تجارت، کاهش هزینه حمل‌ونقل و اکسپرس کالا است. این شرکت باتجربه بیش از 15 سال در این زمینه می‌تواند از روش‌های کاملاً قانونی برای حمل بار شما به مقصد موردنظر استفاده کند.

ارسال بار از کشورهای عربی به گمرک ایران

در حال حاضر شما می‌توانید با برقراری ارتباط و تماس با پشتیبانی به‌ راحتی نیاز، حجم بار، نوع انتقال، نوع بار و روش موردنظر خود را بیان نموده تا تیم پشتیبانی توضیحات لازم در مورد نحوه ارائه خدمات را به شما شرح دهد. پس از آن می‌توانید بار را از مقصد چین به دبی رسانده و سپس به مرزهای جنوبی کشور یا مناطق آزاد ارسال نمایید. در این حالت، ارسال حواله، عملیات حمل‌ونقل و ایمنی جابه‌جایی نیز تحت‌ نظر این مجموعه و با نظارت و گزارش لحظه‌ای به شما انجام خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *